O nas


O nas
Biuro Rachunkowe Assets istnieje na rynku od kilku lat.
Nadrzędnym celem naszej działalności jest sprawienie by prowadzenie firmy stało się proste.
Zachęcamy do współpracy firmy stawiające pierwsze kroki na rynku, jak również działające od wielu lat. Mamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości jednoosobowej działalności gospodarczej oraz księgowości spółek prawa handlowego.
Zespół Biura Rachunkowego Assets to fachowcy, księgowi z dużym doświadczeniem. Nieustannie szkolimy się i rozwijamy własne kompetencje by Każdy Klient miał pewność i gwarancję najlepszych i solidnych usług.
Uznajemy jedynie najwyższe standardy w biznesie dbając by stanowiło to o naszej sile i pozytywnie wyróżniało nas na tle konkurencji.
U nas Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Minione lata naszej działalności pozwoliły nam pozyskać grono Klientów, którzy nam zaufali, a najlepszym dowodem świadczącym o zadowoleniu z Naszych Usług jest fakt, że polecają nas swoim znajomym.
Mieścimy się w Piasecznie, ale mamy Klientów również z Warszawy i okolic.
Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów uprawniających do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a zgodnie z Ustawą o Rachunkowości Nasze Biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC na kwotę 15.000,00 EURO.
Biuro Rachunkowe Assets to szybka i elastyczna oferta współpracy oraz konkurencyjna cena.
Tylko teraz mamy dla Ciebie niepowtarzalną ofertę. Sprawdź i przekonaj się sam.